Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Bordi - malutki piesek szuka domu
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Bordi - malutki piesek szuka domu

psy
w serwisie od:18 10 2009, 15:03
Metryczka:
urodzony: 2008
miasto:Lublin
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Bordi, śliczny, młody, roczny psiak, kręcił się pod jednym z lubelskich hipermarketów, podchodząc do każdego, próbując się przywitać... zainteresować sobą kogokolwiek.
Początkowo miało się wrażenie, że on czeka na kogoś konkretnie... ale po 1,5 godzinie bezskutecznego oczekiwania, to wrażenie minęło. Na pierwszy rzut oka widać było tylko niemiłosiernie brudną długą i gęstą sierść Bordiego. Jednak kiedy się go głaskało pod palcami czuć było każdą kość Bordi na widok i zapach jedzenia zaczął piszczeć, a kiedy miał już do niego dostęp, nawet go nie jadł tylko „wchłaniał”, w ciągu kilku sekund zostawiając pusty kubeczek
Nikt nie wie jak to się stało, że tak miły i ufny psiak mógł być w tak złym stanie.
Został stamtąd zabrany i przewieziony do Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt. Tam został zbadany i umieszczony w szpitalu.
Bordi miał sporo kleszczy, był mocno zapchlony, do tej pory leczy grzybicę uszu. Jego sierść była w tak złym stanie, że miał obcięte i nieco podgolone boki i okolice ogona łącznie z ogonem. Walczy także ze swoją ogromną chudością. Dostał nawet pseudo z tym związane: „Kostek”.
Bordi jest bardzo wrażliwy i łagodny. W stosunku do psiaków jest poddańczy i trochę bezbronny.
Ładnie chodzi na smyczy i jest posłuszny.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani adopcją Bordiego, prosimy o kontakt pod numerem 694-585-001 lub adresem mailowym: ania.k-71@o2.pl


Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej
najnowsze komentarze