Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  »  Bullterrier Bulion to właśnie ja.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Bullterrier Bulion to właśnie ja.

psy
w serwisie od:19 05 2014, 13:31
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2009
miasto:Bydgoszcz
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Nasz 5 letni Bullterrier to psiak, o którym nie możemy nic powiedzieć, aż do chwili kiedy przecięły się nasze ścieżki a chodziło o zgłoszenie makabrycznie pogryzionego psa. Tak właśnie poznaliśmy Buliona. Walka o jego życie i zdrowie opłaciła się, dzisiaj to piękny przedstawiciel swojej rasy ze wszystkimi jej zaletami i wadami.
Bulion to psiak kanapowo – spacerowy. Uwielbia wylegiwać się i wyczekuje wtedy na mizianie, bardzo długie mizianie. Spacery z nim to przyjemność, nie ciągnie, pilnuje właściciela na drugim końcu smyczy na psiaki reaguje dobrze, chociaż nie wszystkie przypadają mu do gustu.
Bulion w domu zachowuje czystość, nie niszczy, ale należy uważać przy otwartych oknach, zainteresowany tym co się dzieje na zewnątrz może postanowić to sprawdzić właśnie przez okno. Cwaniak nauczyć się sam otwierać drzwi.
Bulion zasadniczo powinien zamieszkać jako jedyny psiak, chyba że zgłosi się osoba, mająca doświadczenie w układaniu dwóch psów w domu i wtedy stanowczo chłopak powinien zamieszkać z suczką. Bullik ma nieregularny problem terytorialny, czasem lubi warknąć na wchodzących po około pół minucie jest już wszystko w porządku, ale trzeba nad tym pracować.
Stosunek do małych dzieci nie jest nam znany stąd nie wydamy go do adopcji, gdzie są małe szkraby. W domu ze starszymi dziećmi z pewnością bez problemu się odnajdzie.
Kontakt w sprawie adopcji pociesznego Buliona:
Kamil: 519 473 140
najnowsze komentarze