Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Clio urocza suczka w typie ca de bou czeka na dom.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Clio urocza suczka w typie ca de bou czeka na dom.

psy
w serwisie od:20 03 2013, 12:48
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2008
miasto:Szczecin
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Clio to urocza około 5 letnia suczka w typie ca de bou. Sami przyznajemy, że molos to dość nietypowy dla nas podopieczny, ale jak można było jej nie pomóc. Suczka trafiła pod nasze skrzydła skrajnie zaniedbana, ale troskliwa opieka sprawiły, ze dzisiaj to nie ten sam pies. Dziewczyna otworzyła się na ludzi, jest spokojna i kochana. Uwielbia pieszczoty i wyraźnie się ich domaga. Potrafi pobuczeć czy szczeknąć, żeby zwrócić na siebie uwagę. Nauczona czystości, w domu zostaje bezproblemowo podczas nieobecności domowników. Głównie śpi. Clio może spokojnie trafić do początkującego miłośnika rasy, gdzie będą starsze dzieci (powyżej 10 lat). Powinna odnaleźć się w domu z psim rezydentem pod warunek, że opiekun będzie umiał ułożyć relację pomiędzy nimi.
Clio to ogromny łasuch i przylepa, ale potrafi ostrzec obcego na swoim terenie, że został przez nią zauważony. Jest czujna, reaguje na odgłosy na klatce schodowej czy ulicy i szczeka, a głos ma dość wyraźny. Nie lubi śmieciarki ;)
Dziewczyna ma słabość do samochodów, na ulicy próbuje za nimi biec a gdy się zapakuje do autka to niechętnie z niego wychodzi. Wydaje się, że po prostu lubi jeździć.
Clio trafiła do nas z zaawansowaną nużycą, która jest cały czas leczona. Suczka pięknie zarasta, ale osoba adoptująca musi zdawać sobie sprawę, że ta choroba skóry nie jest w pełni uleczalna i pies musi być do końca życia pod szczególną opieką i niezbędne będę okresowe badania na obecność nużeńca.
Clio jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.

Suczka przebywa w Szczecinie pod opieką Nadziei Amstaffa, która zastrzega sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej oraz wymaga podpisania umowy adopcyjnej.

Kontakt:
Marta: 607 824 649
najnowsze komentarze