Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  »  Dakar, pies który za wszelka cenę zabiega o miłość człowieka
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Dakar, pies który za wszelka cenę zabiega o miłość człowieka

psy
w serwisie od:03 09 2013, 13:33
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2011
miasto:Toruń
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » American Staffordshire Terrier
płeć:samiec
o zwierzaku:
Oto Dakar pięknie umaszczony około 2 letni amstaff . To pies, który bezgranicznie kocha człowieka, ufa mu i za odrobinę zainteresowania i czułości oddałby bardzo wiele. Jaki jest Dakar? Uśmiechnięty pysk, wpatrzone czule w człowieka orzechowe oczy, rozmachany ogon razem z zadem przysiadający i tańczący z radości i ta wiara i to spojrzenie, w którym tyle miłości.
Dakar wita radośnie każdego i już jest gotowy na zabawowe szaleństwa, do których wdzięcznie zachęca. W trakcie oczywiście nie zapomina o przytulaniu się i nadstawianiu do drapanka. Dakar na pewno był psem domowy, gdyż jest nauczony zasad czystości, nie niszczy pozostawiony sam. Bardzo szybko się uczy, łatwo przyswaja sobie nowe komendy a najlepszą nagrodą jest dotyk i czułe słowo człowieka. Miłość okazuje całym sobą, przytula się, rozdaje buziaki. Dakar to pies, który na pewno kocha człowieka najbardziej na świecie i wspaniale odnajdzie się w domu z dziećmi. Niestety musi być psim jedynakiem.
Dakar jest zdrowym psem. Został zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany jest również zachipowany.
Jako Fundacja SOS Amstaffa zastrzegamy sobie prawo wizyty przed i po adopcyjnej oraz wymagamy podpisania umowy adopcyjnej.
Kontakt:
Agnieszka: 503 305 077
Edyta: 604 977 207
Beata: 510 269 520
najnowsze komentarze