Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Diesel
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Diesel

psy
w serwisie od:01 06 2011, 13:51
opiekun gucho
Metryczka:
urodzony: 2008
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
skatowany Diesel resztką sił doczołgał się prosząc o pomoc
Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ty jej nie znasz, wiec nie jesteś bestią….
Te słowa Szekspira cisną się na usta patrząc na Diesla psa, na którego trzeba patrzeć oczami wyobraźni, bo prawdziwemu bijącemu ludzkiemu sercu ciężko znieść ten widok.. Pod osłoną zmasakrowanego, opuchniętego, obolałego, wychudzonego ciała kryje się wspaniały, piękny, ufny i potrzebujący ludzi pies..
Pod osłoną drogiego ubrania, firmowych butów i uroczego uśmiechu, kryje się obłudna bestia, która mu to zrobiła.. Czym sobie zasłużył na tortury nie wie nikt- tylko on sam.. Ciężko pobity i skopany, został porzucony na drodze, gdzie znaleziono go czołgającego się i proszącego o pomoc.. Katowany był przez długi okres czasu, o czym świadczą stare, już zagojone blizny.. Dziś ofiara ludzkiego okrucieństwa dochodzi do siebie wśród prawdziwych ludzi- wyposażonych w serce i współczucie.. Każdej minuty pokazuje jak wdzięczny jest za ocalenie mu życia i zakończenie gehenny codziennych tortur. Szybko pojął, że nie każdy człowiek jest bestią, a bicie dobrego serca można usłyszeć z bardzo daleka..
Dziś Diesel cierpi już tylko z jednego powodu i tego bólu nie jesteśmy w stanie uśmierzyć.. Po tym wszystkim co przeżył, potrzebuje silnego ramienia, na którym mógłby złożyć przepełnioną wspomnieniami głowę, cierpliwego ucha, które wysłuchałoby wszystkich skarg i żali i ciepłego głosu, który powie: "już wszystko dobrze pieseczku, od dziś jesteś bezpieczny".. Zasługuje na to, by udowodnić mu, że człowiek, to jednak brzmi dumnie..
Szukamy dla Diesla prawdziwego domu, takiego w którym będzie kochanym członkiem rodziny.
Kontakt w sprawie informacji i adopcji:
tel.503 522 400
mail: lamia2@o2.pl
najnowsze komentarze