Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Dina
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Dina

psy
w serwisie od:30 03 2011, 14:11
opiekun gucho
Metryczka:
urodzony: 2010
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Błękitnooka Dina mix husky i ONka
Dina jest 11-miesięcznym szczeniakiem (ur. kwiecień 2010), mieszańcem siberian husky prawdopodobnie z owczarkiem. Umaszczenie ma czarne z rudo-beżowym podpalaniem, a oczy intensywnie błękitne. Jej krótka sierść o gęstym podszerstku przypomina w dotyku miękkie futro siberianów. Dina jest nie tylko niezwykle urocza z wyglądu, ale i z charakteru.
To stworzenie przyjaźnie nastawione zarówno w stosunku do ludzi, jak i psów oraz innych zwierząt.
Dinę rozpiera energia, nie biega a hasa, poruszając się długimi susami. Uwielbia się bawić, próbuje nadrobić czas stracony w schronisku. Na spacerach pyszczek cały jej się śmieje. Gania z psami, ma swoja piłkę do obgryzania. W domu grzecznie przywitała się z kotem, wylizała go i nie próbowała męczyć - na podwórku jednak za kotem raczej pobiegnie. Absolutnie nie wykazuje agresji, można zrobić z nią wszystko i nie będzie protestować. Pozwala zabierać sobie miskę kiedy je, zakraplać oczy, wykonywać czynności pielęgnacyjne. Nie lubi zostawać sama, płacze kiedy się wychodzi. Pozostawione smakołyki czy zabawki potrafią na jakiś czas odwrócić jej uwagę od samotności.
Pierwszą podróż samochodem odchorowała, jednak kolejne znosi coraz lepiej. Apetyt Dinie dopisuje, jest zdrowa, wysterylizowana, posiada chip.
W domu tymczasowym czeka na nowych właścicieli, którzy zapewnią jej poczucie bezpieczeństwa i obdarzą uczuciem.
Kontakt w sprawie informacji i adopcji:
tel. 501 980 665 lub 664 821 160
mail: jolantaboczkowska@wp.pl
najnowsze komentarze