Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Dżina Pilnie szuka dmku inaczej odejdzie samotnie w schronisku
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(7.00)

Dżina Pilnie szuka dmku inaczej odejdzie samotnie w schronisku

psy
w serwisie od:31 01 2014, 12:26
opiekun Sylwia S
Metryczka:
urodzony: 2006
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » owczarek (grupa FCI 1) » owczarki » Owczarek niemiecki
płeć:samica
o zwierzaku:
Dżina szuka pilnie domku w schronisku jej leczenie nie jest możliwe :(
Dżina to cudowna sunia w typie owczarka niemieckiego.
Czemu znalazła się w schronisku? tutaj takie pytania zazwyczaj zostają bez odpowiedzi...i tak jest tym razem. Możemy się tylko domyślać...
Sunia trafiła do nas strasznie zaniedbana...wypadająca sierść,sterczące kości. Te problemy zostały szybko opanowane. Natomiast stan uszu kiedy Dżina do nas trafiła był tragiczny-myślę, ze był to efekt długotrwałego (ok 6msc ) lekceważenia problemu :/ W schronisku również wyleczenie uszu jest nie możliwe choć w domu pewnie ten problem znikł w ciągu kilku dni
Dżina ma również problem z tylnymi łapkami jak to często bywa u tej rasy. Sunia prze przez życie do przodu i się nie poddaje jednak dłuuuugie spacery nie są dla niej mimo tego, że bardzo by chciała. :(

Sunia strasznie lgnie do człowieka, w nienarzucający się sposób chciałaby być w centrum uwagi. Z każdego gestu w jej stronę cieszy się jakby dostała wielką kość ;)
Super chodzi na smyczy, nie ciągnie, na zawołanie reaguje.
Opanowana-nie reagująca na zaczepki innych psów na spacerze, super dogaduje się z boksowym kolegą, przez dwa tygodnie Dżina bezkonfliktowo mieszkała z sunią (znalazła dom) co sugeruje, że jej relacje zarówno z płcią damską jak i męską nie stanowią problemu.
Zrównoważona- nie reaguje agresywnie na dotyk.

Słowem jeśli znajdzie się ktoś odpowiedzialny kto pomoże Dżinie wykaraskać się z problemów zdrowotnych i wspólnie z nią przejdzie drogę do tego aby mogła cieszyć się prawdziwie fajnym życiem to będzie idealnym psem który za wszystko odwdzięczy się wszystkim co ma: psią miłością :)

płeć- suczka
wiek - ok 8 lat (info wymaga sprawdzenia w schroniskowej książeczce zdrowia)
wielkość - duża
kastracja - bd

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Adres:
ul. Strużańska 15
Józefów
05-119 Legionow
najnowsze komentarze
kto mnie oceniał