Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Historia, jakich wiele ale na szczęście to nie dramat.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Historia, jakich wiele ale na szczęście to nie dramat.

psy
w serwisie od:20 08 2014, 13:23
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2005
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » American Staffordshire Terrier
płeć:samica
o zwierzaku:
Sanga zawsze miała dom, ale tylko dom. Sunia była wynajmowana przez całe życie razem z posesją. Ze względu na swoje dotychczasowe życie i częste zmiany najemców posesji jest suczką MEGA elastyczną, pozytywną, nie kłopotliwą, szybko aklimatyzującą się w nowych miejscach. Nie niszczy, zachowuje czystość, brak u niej jakichkolwiek oznak lęku separacyjnego. Ma ogromny potencjał do pracy z człowiekiem. Na samą myśl o pracy z przewodnikiem cała trzęsie się z radości. Szybko łapie kontakt z człowiekiem. Łatwo poddaje się korektom. Uwielbia zabawy piłką, kocha patyki jak i przeciąganie się.
Będzie świetnym kompanem w rodzinnych wyjazdach. W aucie podróżuje idealnie. Jest delikatna, może zamieszkać z dziećmi w każdym wieku jak również z niemowlakami. Spacer przy wózku nie stanowi zagrożenia dla żadnej ze stron.
Sunia odnajdzie się w warunkach w miejskich i wiejskich.

Pomimo braku profesjonalnej socjalizacji i szkolenia Sanga jest w stanie nadrobić te stracone lata w bardzo krótkim czasie a ten czas będzie zależał od Ciebie, jeśli dasz jej szansę na dom.

Sanga jest zdrowa, zaszczepiona na wściekliznę, odrobaczona, przed adopcją zostanie wysterylizowana. Metryka suni wskazuje na 9 lat, lecz kondycja, energia, chęci do życia, nauki cofają ten licznik, co najmniej o 4 lata.
Obecnie przebywa w Hotelu dla zwierząt 30 km. od Warszawy.

Zapraszamy serdecznie na spacerek zapoznawczy.

Tel w sprawie adopcji:
609 757 920 Iwona
603 337 363 Katarzyna
najnowsze komentarze