Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Juan ciągle szuka swojej drogi do domu.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Juan ciągle szuka swojej drogi do domu.

psy
w serwisie od:09 09 2013, 13:03
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2012
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Juan to młodziutki około roczny, przepięknie umaszczony pies w typie rednosa. Chłopak zupełnie nie radzi sobie w schroniskowej rzeczywistości, jest to dla niego tak wielki stres, że został przeniesiony do pawilonu zamkniętego, gdzie nikt nie ma szansy wypatrzeć jego zjawiskowej urody. Juan jest psiakiem zagubionym, ciągle poszukującym drogi do domu, węszy szuka, rozgląda się mając nadzieję, że tylko się zgubił i za chwilę jego właściciel znów będzie stał u jego boku. Niestety pomimo upływu czasu nikt Juana nie szuka a my mamy nadzieję, że ten piękny psiak pozna niebawem prawdziwą miłości człowieka do czworonoga.
Juan ładnie chodzi na smyczy, w pierwszym kontakcie ostrożny, gdy już poczuje się bezpieczniej i zaufa przytula się do człowieka całym swoim wychudzonym ciałkiem. Juan może zamieszkać w domu z dziećmi, jest spokojny i pozbawiony agresji, wspaniale sprawdzi się jako psi towarzysz dziecięcych zabaw. Chłopak dogada się z suczką oczywiście właściciel będzie musiał ułożyć relacje między psiakami.
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przed adopcyjnej oraz wizyta w domu przyszłego opieka. Zaznaczamy, że psy będące pod naszą opieką są wydawane ze schroniska tylko w obecności wolontariusza. Juan przebywa w schronisku w Łodzi.
Kontakt:
Agnieszka: 503 305 077
mail: aszubert@op.pl
najnowsze komentarze