Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Kasia,przepiękna,radosna suczka ,w typie onka szuka domu
podaj łapę

(1)

oceń zwierzaka
(10.00)

Kasia,przepiękna,radosna suczka ,w typie onka szuka domu

psy
w serwisie od:19 11 2011, 22:37
właściciel paja331
Metryczka:
urodzony: 2008
miasto:białystok
klasyfikacja: » owczarek (grupa FCI 1) » owczarki » Owczarek niemiecki
płeć:samica
o zwierzaku:
Kaśka jest suczką w typie krótkowłosego owczarka niemieckiego. Ma ok. 3 lat. Jest bardzo łagodna w stosunku do ludzi, radosna i dość aktywna. Uwielbia towarzystwo człowieka, będzie wspaniałą towarzyszką podczas długich spacerów. Chętnie współpracuje z człowiekiem, jest bardzo inteligentna, szybko się uczy. Potrafi chodzić na smyczy. Jako, że jest stosunkowo młodą suczką potrzebuje dość dużo ruchu. Została porzucona na stacji benzynowej jak niepotrzebny przedmiot, szczenna trafiła do schroniska. Teraz jest już bezpieczna, czeka na swojego człowieka.
W schronisku Kaśka próbuje zainteresować sobą ludzi...piszczy, szczeka, wyciąga łapkę i prosi o głaski. Ma cudowny przyjacielski charakter i po trudach dotychczasowego życia zasługuje na dobry dom.
Szukamy domu dla KAŚKI, który wynagrodzi jej stracony czas w schronisku w oczekiwaniu na poprawę swego dotychczasowego losu.
Kaśka doskonale nadaje się do pilnowania domu, ale absolutnie nie zostanie wydana na łańcuch.Może mieszkać w kojcu, ale pod warunkiem,
że będzie w nim zamykana tylko na kilka godzin dziennie i będzie miała stały kontakt ze swoim opiekunem.Najlepiej czułaby się w domu z ogrodem, ale może też mieszkać w blok pod warunkiem, że przyszły opiekun zapewni jej potrzebną porcję ruchu.

Jest zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, odrobaczona i wysterylizowana.Przed adopcją będzie zaczipowana.Kontakt w sprawie adopcji:604 10 11 65 lub 602 175 684 oraz m.gorzynska@wp.pl
najnowsze komentarze
kto mnie lubi
kto mnie oceniał
kto podał mi łapę
kto mnie odwiedzał