Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Kieszonkowa, słodka Sosna szuka domu.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Kieszonkowa, słodka Sosna szuka domu.

psy
w serwisie od:28 05 2013, 11:18
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2010
miasto:Łódź
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Historia Sosny jest taka jakich tysiące. W drodze po odbiór psiaka z Fundacji osoba adoptująca znalazła na parkingu, właśnie pod sosną, mała przerażoną psinkę. Psinka okazała się kieszonkową suczką z krzywymi stópkami. Mała ma około 3 lat i waży w porywach do 6 kg.
Sosna jest słodkim, ale pewnych siebie pieskiem, niech nie zmylą nas jej mikroskopijne rozmiary, nie brakuje jej pewności siebie i odwagi, ale nie ma w niej grama agresji i przytulaśne z niej stworzenie. Sunia może zamieszkać z rodziną ze starszymi dziećmi, idealnie pasowałaby do starszej osoby. Sosna to typowo miejski psiak, do bloku i na kanapę. Jak każdy rasowy kundelek jest bardzo elastyczna i błyskawiczne przyzwyczaja się do nowych warunków.
Sosna choć ledwo od ziemi odstaje ma poważanie wśród psów i dlatego może zamieszkać jedynie z psem spokojnym, zrównoważonym lub starszym , który nie będzie jej zaczepiał i głowy zawracał. Ta sama zasada tyczy się kotów, muszą być spokojne i znające psy.
Sosna jest suczką nieszczekliwą, ładnie zostaje sama, nie niszczy i nie brudzi. To psiak praktycznie bez smyczowy. Pilnuje się człowieka i nie zaczepia innych psów.
Sosna to naprawdę wspaniała suczka, która wywołuje uśmiech na twarzy ilekroć człowiek na nią spojrzy. Nic tylko kochać bo ona kocha całym swoim serduszkiem.
Sosna jest zdrową zaszczepioną, odrobaczoną i wysterylizowaną sunią.
Suczka znajduje się pod opieką Fundacji SOS Bullterrier, która zastrzega sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej oraz wymaga podpisania umowy adopcyjnej.
Kontakt.
Kasia: 603 337 363
Iwona: 609 757 920
najnowsze komentarze