Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Krokodyl
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Krokodyl

koty
w serwisie od:27 06 2016, 11:29
opiekun www.kotylion.pl
Metryczka:
urodzony: 2006
miasto:Łódź
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Za nim trzy tygodnie koszmaru. Najpierw zmarl mu opiekun. Po pięciu dniach wejście "siłowe", nagle pełno ludzi, straż, policja, animal patrol zabiera jego towarzyszy - psy. Potem kolejne interwencje. Potem klatki -lapki. Najpierw do klatki weszła jego koleżanka Pamelka (ona już znalazła dom). Następnego dnia wchodzi do klatki on. Kolejny koszmar - schronisko. Wszedzie szczekanie, miauczenie, pełno dziwnych, nieznanych dźwięków i zapachów. Dla młodego kota byłoby za dużo, co ma zrobić on? Ok.10 lat w metryce, dla jednych za stary, dla drugich za młody...

Jestem pewna, że ten piękny, bury olbrzym o zdziwionym spojrzeniu ogromnych oczu, w swoim nowym domu, rozkwitnie, stanie się cudownym kocim towarzyszem, potrzeba tylko troszeczkę czasu, miłości i cierpliwości.
Krokodyl jest zupełnie nie agresywny, jedynie bardzo przerażony, dom musi być świadomy, że zwierze po przejściach może potrzebować czasu, żeby ponownie zaufać, odbudować załamaną psychikę.
Dlatego bardzo prosimy o dobry, mądry, cierpliwy, kochający dom.
Taki, który zadba, odpowiedzialnie pokocha i nigdy nie porzuci.
Ponieważ Krokodyl przebywał w towarzystwie innych kotów i psów, i jest do tego przyzwyczajony, może to być dom z takimi zwierzęcymi przyjaciółmi.
Zawsze preferujemy domy z zabezpieczonym balkonem.

Krokodyl czeka na Ten swój szczęśliwy dom od 02.06.2016 w schronisku w Łodzi przy Marmurowej 4, ma nr chipa: 616093900202348.


Jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany, i jest kastratem.Schronisko czynne jest dla adoptujących od wtorku do czwartku w godz. 10.00 - 17.00, w soboty i niedziele w godz. 10.00 - 14.00.


Przy adopcji wymagane jest posiadanie zamykanego transportera, dowód osobisty, pobierana jest też opłata stała w wysokości 36,- zł.

Jeśli chcesz zaadoptować Krokodyla -
kontakt do wolontariusza: Tatiana, mail: tatianacze@wp.pl
najnowsze komentarze