Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Kto pokocha Stefanka?
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Kto pokocha Stefanka?

psy
w serwisie od:06 06 2013, 09:22
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2005
miasto:Kraków
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » American Staffordshire Terrier
płeć:samiec
o zwierzaku:
Stefan to pięknie umaszczony amstaff. Nie jest to już młody pies ale ma jeszcze dużo energii i chęci do pracy. Historia tego psa jak każdego, który potrzebuje pomocy nie jest wesoła. Przywiązany łańcuchem do drzewa, pogryziony i zgaszony nie liczył chyba już na nic dobrego. Kocha jednak ludzi i czeka na właściciela z prawdziwego zdarzenia.
Przyjechał w kiepskim stanie fizycznym i psychicznym, ale w chwili obecnej nie ma śladu po urazach fizycznych a praca z nim okazała się czystą przyjemnością i chłopak zaczął szybko robić duże postępy w swoim zachowaniu oraz nabrał zaufania do ludzi.
Bardzo się cieszy na widok człowieka i jest łagodny przy misce. Chętnie wraca do kojca, nie próbuje z niego wychodzić, grzecznie zostaje sam. Zachowuje czystość i nie niszczy pod nieobecność właściciela.

Stefcio wymaga spokojnego i cierpliwego właściciela, który bez użycia siły i konsekwentnie będzie z nim pracował. Szczególnie upodobał sobie kobiety i to właśnie ich słucha najchętniej. Idealnie pasowałby do singielki lub samotnej mamy ze starszą córką, jako obrońca i najwierniejszy przyjaciel. Powinien być jedynym psem w rodzinie, nie może również zamieszkać z małymi dziećmi.
Stefan jest dojrzałym astkiem, który nie ma problemów zdrowotnych a do tego jest pełen życia, jest więc wymarzonym psiakiem dla osoby średnio aktywnej.
Stefan jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.
Pies jest pod opieką Fundacji SOS Bullterrier.
http://www.sos-bullterrier.pl/
Kontakt w sprawie adopcji:
Iwona: 609 757 920
Kasia: 603 337 363
najnowsze komentarze