Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Lady
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Lady

psy
w serwisie od:03 07 2010, 10:47
Metryczka:
urodzony:21 3 2005
miasto:Opole
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Lady kilka dni temu straciła swoją panią, jedyną osobą,która się nią w życiu opiekowała. Trafiła o kilka skrzyżowań dalej do fundacji. Ale te parę skrzyżowań odmieniły jej codzienne życie o 180 stopni. Nagle znalazła się wśród olbrzymiej ilości zwierząt, mała, zagubiona, zupełnie zestresowana. Jest to pilny przypadek, bo Lady z trudem znosi nowe warunki, całymi dniami siedzi w jednym miejscu, na razie nie chce jeść. Jedyną ulgą są spacery, na których chodzi bardzo ładnie.
Lady ma pięć lat. Przyszła do nas ze swoją książeczką zdrowia, dwoma miseczkami, szeleczkami i smyczką. To wszystko będzie też miała przy sobie, gdy znajdzie nowy dom.
Zupełnie nie jest agresywna, raczej sama czujnie spogląda na inne zwierzęta, nie wiedząc,czego się po nich spodziewać. Do ludzi przyjazna,o ile można to zauważyć w tak przestraszonym zwierzątku,które całe dnie spędza w bezruchu na kanapie. Po dwóch spacerach uznała jednak wolontariuszkę za przyjazną duszę i sama wskoczyła jej na kolana. Patrzy tymi swoimi czarnymi ślepiami pytająco, a my niewiele jesteśmy w stanie zrobić,by jej ulżyć. Dlatego jak najszybciej powinna trafić do swojego prawdziwego domu, w którym mogą być inne zwierzęta,ale tylko zupełni nieagresywne.
Lady jest bardzo niewielkich rozmiarów terierowatą sunią, ze srebrzystą jedwabistą sierścią.
Nie jest jeszcze wysterylizowana. Nowy właściciel zobowiąże się do jej sterylizacji, a fundacja może pomóc w jej finansowaniu. Istnieje możliwość transportu psa do innej miejscowości.
Podpisujemy umowy adopcyjne.
Czekamy na ten prawdziwy dom dla Lady.

Kontakt w sprawie adopcji:
Fundacja Azyl Nadziei z Opola
tel. 603079984 / (77)4406486
najnowsze komentarze