Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » MADA
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

MADA

psy
w serwisie od:07 06 2017, 09:36
właściciel Łapartament
Metryczka:
urodzony: 2005
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
HISTORIA
Mada to około 12 letnia suczka, która rok spędziła w Krakowskim Schronisku. Wcześniej wychowywała się i mieszkała z ludźmi. Trafiła do schroniska wraz z drugim psem Negro, który niestety dalej jest w boksie.
W DOMU
Jest grzeczna i spokojna. Co chwila wolno przechadza się po pokojach jakby sprawdzała co słychać u wszystkich domowników. Większość czasu przesypia lub leży i obserwuje domowników. Uwielbia gryźć… Ale tylko kurze łapki! Nie przejawia żadnej agresji. Jest cierpliwym pieskiem., jak najbardziej nadaje się do domu z dziećmi.
POZA DOMEM
Nasza wilczyca ze względu na wiek woli raczej wolne dreptanie wokół Krakowskich Plant. Lubi węszyć i oznaczać drzewka. Kiedy w okolicy pojawia się pies który także ma ochotę na zabawę Mada młodnieje i kica jak szczeniak!
Z CZŁOWIEKIEM
Suczka lubi kontakt z człowiekiem ale nie jest nachalna. Ma niesamowicie miękką sierść i lubi być głaskana czy drapana po szyi. Kiedy już przyzwyczai się do opiekuna nie odstępuje go na krok. Wita nas w drzwiach wesoło merdając ogonkiem.
Z KOTAMI
Jest przyjazna dla kotów. Podchodzi ciekawsko machając ogonkiem.
Z PSAMI
Jest przyjazna dla innych psów. Lubi się z nimi bawić i nie przejawia agresji. Czasami zdarza jej się radośnie szczeknąć podczas zabawy.
ZDROWIE
06.06.17
Po szczegółowych badaniach wiemy już, że mada ma lekko powiększone parametry wątrobowe, ale to normalne w jej wieku. Wymaga karmienia dietą wątrobową weterynaryjną lub naturalną (nie jest trudna do przygotowania, oczywiście służymy wszelką pomocą i radami). Przykładowe karmienie: chude mięso wołowe z kleikiem ryżowym i łyżeczką suplementów. Jedzenie można robić raz w miesiącu i zamrażać porcjami!
najnowsze komentarze
kto mnie odwiedzał