Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Mniam – czeka właśnie na Ciebie, proszę nie zawiedź go.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Mniam – czeka właśnie na Ciebie, proszę nie zawiedź go.

psy
w serwisie od:08 03 2013, 12:44
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2006
miasto:Poznań
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Mniam to niesamowicie uroczy mieszaniec, który ma w oczach tą miłości i psią wierność, czym całkowicie ujął mnie za serce. Ma około 7 lat, jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Cały czas czeka, aż ktoś go pokocha a ja czekam kiedy nie będą już musiała patrzeć na jego smutny pyszczek, kiedy odprowadzam go do boksu w schronisku. On naprawdę nie zasłużył na taki los.
Mniam to bardzo kontaktowy pies, pieszczoch, który uwielbia głaskanie i drapanie, sam się tych pieszczot domaga i cały czas wywala kołami do góry. Pięknie chodzi na smyczy, oglądając się wciąż na przewodnika i sprawdzając, czy jest na jej drugim końcu. Spacery z nim to czysta przyjemność, nie strasznie mu samochody, schody czy obcy ludzie. Jest przyzwyczajony do kagańca, reaguje na korekty. Kocha przebywać z człowiekiem i bawić się kijami i piłeczką.

Jest bardzo wesołym psem, który jak przekona się, że człowiek nie zrobi mu krzywdy to będzie dla niego wspaniałym przyjacielem.
Mniam nie toleruje innych psów, przy czym jest to do opanowania i wyciszenia przy odpowiedniej postawie przewodnika. Zna podstawowe komendy.
Szukamy dla niego osoby średnio aktywnej oraz cierpliwej równocześnie stanowczej i konsekwentnej, która da mu dom i miłość, której tak bardzo potrzebuje. Idealnym dla Mniama byłby dom z ogrodem!

Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji pod numerem telefonu:
Jarek: 505- 441-318
Ola: 723 - 342 – 370
mail: jarek.florek@wp.pl
najnowsze komentarze