Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Mniam traci całkowicie nadzieję na dom, proszę zmień to.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Mniam traci całkowicie nadzieję na dom, proszę zmień to.

psy
w serwisie od:16 09 2013, 13:13
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2006
miasto:Poznań
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Mniam to niesamowicie uroczy około 7 letni mieszaniec. Niestety Mniamek chyba stracił już nadzieję, że ktoś go pokocha bo strasznie przygasł i posmutniał. Kiedyś radosny na spacerach teraz jedynie wtula się w człowieka i tak zastyga. Jego potrzeba miłości i bliskości jest ogromna i jej brak łamie mu serce. Ja już nie proszę, ale błagam o dom dla Mniamka.
Mniam to bardzo kontaktowy pies, pieszczoch, który uwielbia głaskanie i drapanie, sam się tych pieszczot domaga i cały czas wywala kołami do góry. Pięknie chodzi na smyczy, oglądając się wciąż na przewodnika i sprawdzając, czy jest na jej drugim końcu. Spacery z nim to czysta przyjemność, nie strasznie mu samochody, schody czy obcy ludzie, reaguje na korekty. Mniam zna podstawowe komendy.
To pies, który kocha przebywać z człowiekiem i bawić się kijami i piłeczką. Może spokojnie trafić do domu z dziećmi niestety musi być psim jedynakiem. Szukamy dla niego osoby średnio aktywnej oraz cierpliwej równocześnie stanowczej i konsekwentnej, która da mu dom i miłość, której tak bardzo potrzebuje.

Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Istnieje możliwość transportu.

Kontakt w sprawie adopcji pod numerem telefonu:
Jarek: 505- 441-318
Ola: 723 - 342 – 370
mail: jarek.florek@wp.pl
najnowsze komentarze