Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Niebanalna uroda i charakter to właśnie Atos.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Niebanalna uroda i charakter to właśnie Atos.

psy
w serwisie od:16 10 2013, 13:41
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2007
miasto:Lublin
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Atos to 6 letni pies o niebanalnej urodzie i równie niebagatelnym charakterze. Jego historia jest długa i pełna złych doświadczeń takich jak porzucenie czy nieudana adopcja przez nieodpowiedzialnych ludzi. Dziś Atos pod okiem doświadczonej opiekunki przeszedł naukę dobrych manier i czeka na swój kochany dom.
Atos Mimo swojego wieku zachowuje się jak psi nastolatek, kocha spacery i picie wody z jeziora, wylizuje kubeczki po jogurcie i często przewraca na grzbiet zachęcając do drapanka. Atos spokojnie znosi zabiegi pielęgnacyjne, ale nie jest ich specjalnym fanem. W domu zachowuje się spokojnie i nie absorbuje sobą całego otoczenia. Nie niszczy, nie hałasuje niestety podkrada jedzenie ;)
Atos toleruje inne psy i może zamieszkać z psim rezydentem, w rodzinie ze starszymi dziećmi. Pies jak na swoje niewielkie gabaryty ma stanowczy charakter i wymaga konsekwentnego prowadzenia z czytelnymi zasadami inaczej będzie próbował przeforsować swoje zdanie. Nowy opiekun powinien być zdecydowany i stanowczy – mieć doświadczenie z psami w zamian dostanie dozgonną miłość tego kochanego psiaka, który nie jest „nieokiełznaną bestią”, a uroczym psem po przejściach czekającym na możliwość ofiarowania komuś swojej przyjaźni.
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 602 253 993
mail: przygarnijzwierzaka@gmail.com
najnowsze komentarze