Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Niesamowity Pipin szuka swojego człowieka.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Niesamowity Pipin szuka swojego człowieka.

psy
w serwisie od:03 09 2013, 13:23
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2012
miasto:Katowice
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » Bulterier
płeć:samiec
o zwierzaku:
Pipin to uroczy mix amstaffa z bullterrierem o naprawdę zniewalające urodzie i niezależnym, ale fajnym charakterze. To młody około roczny psiak, który bardzo cierpi w schronisku odcięty od człowieka i bardzo tęskni za domem.
Pipin to energiczny pies, który lubi aktywnie spędzać czas, chętni się bawi i spaceruje. Na smyczy nie ciągnie i pilnuje się człowieka. W stosunku do ludzie jest przyjacielski, ale musi najpierw człowieka poznać zanim okaże mu swoje przywiązanie i miłość. Może zamieszkać ze starszymi dziećmi, gdyż po prostu tak żywiołowy psiak może okazać się zbyt energiczny dla małych dzieci. Odnajdzie się w domu z suczką, na samce łypie spode łba, ale nie prowokuje awantur i jest opanowany.
Pipin to przedstawiciel ras typu bull, który kocha mocno i bezgranicznie, ale potrzebuję mądrego i konsekwentnego prowadzenia.
Pipin jest zdrowym psem, troski wymagają jedynie jego uszy, które ciężko leczyć w warunkach schroniskowych. Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony, wkrótce zostanie wykastrowany, jest również zachipowany.
Jako Fundacja SOS Amstaffa zastrzegamy sobie prawo wizyty przed i po adopcyjnej oraz zaznaczamy, że psy będące pod naszą opieką są wydawane ze schroniska tylko w obecności wolontariusza. Wymogiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt:
Agnieszka: 503 305 077
mail: aszubert@op.pl
najnowsze komentarze