Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Piękny Owczarek szuka odpowiedzialnego domu !!
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(10.00)

Piękny Owczarek szuka odpowiedzialnego domu !!

psy
w serwisie od:20 03 2016, 20:22
właściciel Crys
Metryczka:
urodzony: 2008
miasto:Sosnowiec
klasyfikacja: » owczarek (grupa FCI 1) » owczarki » Owczarek niemiecki
płeć:samiec
o zwierzaku:
Rubin to 8-letni pies w typie Owczarka niemieckiego. Został oddany do schroniska, ponieważ jego właścicielka trafiła do domu opieki. Pies całe swoje życie spędził w kojcu.

W boksie jest nieufny do obcych ludzi, co nie jest niczym dziwnym u psa kojcowego, jednak gdy opuszcza boks jest bardzo podekscytowany, ale nie podgryza, nie skacze. Chce jak najszybciej poznać nowe otoczenie w którym się znajduje, biega i węszy. Puszczony na wybiegu potrafi wrócić na zawołanie, ale nie zawsze - stale to ćwiczymy.
Na spacerze ciągnie na smyczy, co jest spowodowane brakiem odpowiedniej dawki ruchu przez całe dotychczasowe życie. Powoli uczymy się chodzić spokojniej i wolniej. Jego stosunek do ludzi jest raczej neutralny, podchodzi, obwąchuje, pozwoli się pogłaskać i odchodzi. Stosunek do psów: zainteresowany, podchodzi czasami za bardzo energicznie, obwąchuje.
Szukamy dla niego domu z ogrodem lub dużą posesją. Dom raczej bez innych zwierząt, chyba że po spacerze zapoznawczym psy się polubią. Wolelibyśmy żeby w nowym domu nie było małych dzieci.

Pies znajduje się pod opieką stowarzyszenia Nadzieja na Dom i będzie wydany do adopcji za zgodą Stowarzyszenia, po spacerze zapoznawczym, wizycie przed-adopcyjnej, podpisaniu umowy. Zastrzegamy sobie wybór najlepszego domu dla psa.
najnowsze komentarze
kto mnie oceniał