Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Piłka
podaj łapę

(1)

oceń zwierzaka
(5.00)

Piłka

psy
Metryczka:
urodzony: 2012
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Cześć! Jestem Piłka, tak mnie nazwano, bo jestem biała w czarne łaty i okrągła - prawie jak PIŁKA :):) Chyba jestem ładna, bo wszyscy się do mnie uśmiechają, biorą mnie na ręce, całują i mówią że jestem przecudowna. Miałam mamusię i rodzeństwo, i zupełnie nie wiem jakim cudem nagle zostałam sama... błąkałam na się długo po osiedlu, bawiły się tam jakieś dzieciaczki, nakarmiły mnie, przytulały. Chciały mnie wziąć do siebie, ale nie mogły, więc przyniosły mnie do przytuliska, gdzie teraz jestem.

Jestem jeszcze psim dzieckiem, mam około 3 miesiące, więc dużo muszę się nauczyć. Teraz jak wszystkie dzieciaki: i ludzkie i psie - lubię psocić Mieszkam w boksie z koleżanką, i zazwyczaj same musimy wymyślać sobie zabawy, bo nasi opiekunowie nie mogą nam poświęcić dużo czasu :(:( A ja tak bardzo lubię ludzi!!

Jestem już zaszczepiona i odrobaczona i gotowa do przeprowadzki! chciałabym mieć swój ciepły kącik i ludzkiego przyjaciela - takiego na wyłączność, żeby był mój, a je jego. To moje jedyne marzenie.

Proszę, pomóż mi! Zabierz mnie stąd i pokochaj. Wiem, że nie jestem rasowym pudelkiem czy yorkiem... Przepraszam, że urodziłam się zwykłym kundelkiem... czy mimo to, pokochasz mnie?

Piłeczka przebywa w schronisku z woj. Świętokrzyskim, zostanie wydana po podpisaniu umowy adopcyjnej. Nowi opiekunowie zobowiązują się do wysterylizowania suni gdy osiągnie odpowiedni wiek.

Możliwy dowóz do uzgodnienia.
najnowsze komentarze
  • Adoptuje psa

    2013-01-02 19:07:38
    Tego uroczego pieska adoptowałam.Zdrowo rośnie i zdrowo się rozwija.Pomimo , że ma pół roku umie juz kilka komed.Oczywiście nie sika w domu ;) Narazie trwa adoptowanie się z kotem rezydentem którego nic a nic sie nie boi.Teraz "Piłeczka" nazywa się Tosia. Sporo urosła i ....przytyła. Waży jakieś 7 kilo. To niezwykle uroczy piesek , którego bardzo mocno kochamy.