Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Platon-piękny, dostojny-idealny przyjaciel, spacerowicz, 4 lata, pozytywny i towarzyski
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Platon-piękny, dostojny-idealny przyjaciel, spacerowicz, 4 lata, pozytywny i towarzyski

psy
w serwisie od:07 06 2016, 06:46
Metryczka:
urodzony: 2012
miasto:Katowice
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Gdy Platon trafił do schroniska pomyśleliśmy, że z taką urodą i wesołą iskierką w oczku szybko znajdzie swoje szczęśliwe miejsce na Ziemi.
Myliliśmy się - minął ponad rok, a o Platona nikt nawet nie zapytał.

Dlaczego telefony milczą? Czy naprawdę nie ma na tym świecie dobrej duszy, która jest w stanie podarować mu dom jakiego nigdy nie miał?

Platon to bardzo piękny i wesolutki młodziak - orientacyjnie urodził się w roku 2012/13. Serca wypełnia nam gorycz, bo z każdym dniem za kratami jego radość i wiara w lepszą przyszłość uciekają jak piórko na wietrze...

Schronisko powinno być jedynie krótkim przystankiem w drodze do prawdziwego życia. Bo czymże jest życie za kratami? Codziennie ten sam widok - biedy, samotności i tęsknoty. Co wieczór zimna buda, co noc sny o ciepłym kocyku i troskliwych ramionach.

Tak grzeczny, tak towarzyski i spragniony ludzkiej czułości psiak jest schowany przed światem za wysokim murem, z dala od ludzkich oczu i serc. Bo nikt nie chce patrzeć na psie cierpienie, każdy udaje, że to miejsce to biała plama na mapie...

Platon to psiak niezwykle pogodny, zawsze chętny na spacer i zabawę z człowiekiem, z innymi zwierzakami. Ale jego oczka mówią wiele - można je czytać jak książkę - smutną i przygnębiającą.

Platon szuka domu, w którym będzie mógł znów uwierzyć, że zasługuje na szczęście, bezpieczeństwo i szacunek. Będzie wiernym przyjacielem. On nigdy nie przestanie Cię kochać, bo psy tego nie potrafią. Ich miłość do nas jest bezinteresowna - dlatego tak cierpią porzucone. Bo nie rozumieją jak można tak po prostu przestać kochać...

Platon czeka, a my razem z nim. Zastanów się, porozmawiaj z bliskimi. Może właśnie Ty podarujesz mu dom, o jakim śni nocami w swojej zimnej, mokrej budce.

Jest szczepiony i odrobaczany, gotów do adopcji już od dawna. Nie pozwólmy by spędził życie w schronisku!

Mieszka w przytulisku w Busku-Zdroju, ale nie rezygnuj z niego tylko dlatego, że masz do nas daleko. Jakoś, wspólnymi siłami uda nam się zorganizować transport. Pomożemy jak tylko będziemy mogli!

Okaż serduszko i zadzwoń!
668 332 546 po godzinie 17tej
najnowsze komentarze