Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Rodowodowy Muchomorek szuka odpowiedzialnego domu.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Rodowodowy Muchomorek szuka odpowiedzialnego domu.

psy
w serwisie od:27 11 2013, 13:19
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2006
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » Bulterier
płeć:samiec
o zwierzaku:
Muchomorek to 7 letni rodowodowy bullterrier (imię rodowe Anankin Skywalker Bad Company), który szuka swojego miejsca na ziemi.
Jaki Bullterrier jest każdy widzi, ale nie każdy wie, ze są to także wyjątkowe psy ze względu na swój charakter dlatego też dla Muchomorka szukamy równie wyjątkowego człowieka. Osoby, która uwielbia długie, spokojne spacery i ceni sobie dobrą wędrówkę. Osoby, która wyraźnie zastosuje się do zaleceń i nauczy się „obsługi” naszego wyjątkowego podopiecznego. Muchomorek nie może zamieszkać z dziećmi oraz innymi psami, nie może również uczestniczyć w psich spacerach i spotkaniach.
Muchomorek nie nadaje się do ludzi pobudliwych i nerwowych oraz osób, które koniecznie muszą bawić się ze swoim psem zabawkami. Nie nadaje się do życia pełnego w niespodzianki i z nadmiarem bodźców. Nie toleruje rozwiązań siłowych, ale wymaga od opiekuna ciepłej konsekwencji i pewności siebie
Muchomorek to fajny towarzysz życia dla myślących i odpowiedzialnych ludzi, którzy zrozumieją jego specyfikę i pokochają go całym sercem. Zapewniam, że odwdzięczy się wiernością i równie wielką miłością bo to naprawdę pewny siebie i spokojny psiak.
Muchomorek jest zaszczepiony, odrobaczony i wysterylizowany. Ma alergią pokarmową, dobrze toleruje Proplan łososiowy.
W sprawie adopcji proszę dzwonić:
Ania: 509 230 941
Magda: 668 237 124
najnowsze komentarze