Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Skrzecik
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)
Metryczka:
urodzony: 10 2009
miasto:Starogard Gdański
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Dom tymczasowy=życie. Niewidomy skrzacik. Pomóż

Pomoc pilnie potrzebna. Juz na wczoraj. Jeżeli w ciągu kilku najbliższych dni mała nie opuści schroniska - nie przeżyje. Jedna biegunka, druga i został z niej szkielecik. Jest niewidoma od urodzenia, ale nie sprawia jej to różnicy. Waży około 1 kilo, Można ja umieścić w łazience, w klatce, w przedpokoju - gdziekolwiek, ale z dala od wirusów, pilnować karmienia, aby na pewno zjadła tyle ,ile potrzebuje. Dać wsparcie psychiczne.
Dostała tydzień temu surowice przeciw parwo, najbliższe szczepienie za 2 tygodnie.

Chce małej szukać miejsca stałego choćby za granicą, w fundacji niemieckiej pomagającej psom niepełnosprawnym, ale musze mieć pewność, że ona będzie bezpieczna, w domowych warunkach, inaczej to nie ma sensu.

Pilne, jak żadne inne ogłoszenie.

Na terenie Starogardu suczka ma darmowe leczenie, szczepienie, cokolwiek będzie potrzebowała , myślę, że w Gdyni również, bo tam także jest otozowski weterynarz.

Mała teoretycznie powinna zostać poddana eutanazji, wiem, wiem, bo szczeniak, bo ślepy. Ale nikt nie był w stanie tego zrobić. Jak uśpić szczeniaka, który rozmerdany wtula sie i liże człowieka po twarzy? Więc gdyby ktoś chciał doradzać w ten sposób, to proszę się wstrzymać. Mała wygląda na duża, ale to będzie piesek średniej wielkości, oczywiście pod warunkiem, że będzie jej dane dorosnąć.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=S9Vsrqrzayw

Ma 7 tygodni i NIE MA CZASU. A jeszcze Święta teraz…


Proszę, jeżeli ktoś może pomóc, kontakt 727 431 933.
najnowsze komentarze