Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Skrzywdzona Kostra prosi o dom.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Skrzywdzona Kostra prosi o dom.

psy
w serwisie od:15 07 2013, 14:32
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2010
miasto:Szczecin
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » American Staffordshire Terrier
płeć:samica
o zwierzaku:
Okrucieństwo to nie tylko bicie to także chora miłość i niechęć oddania kogoś kto przecież jest Twój. Zagłodzona , ledwo stojąca na nogach sunia, doprowadzona do takiego stanu przez właściciel, który nie radząc sobie ze swoim życiem, mimo tragicznego stanu suczki, nie chciał, by ktokolwiek jej pomógł.
Kostrę, takie dostała od nas imię, udało się Nam przejąć w ostatniej chwili. Suczka ma około 4 lata i przez całe swoje życie nie zaznała czułości, nie wie co to głaskanie, pieszczoty, dobre słowo. Przed wyciągniętą ręką się chowa, szczególnie wrażliwe ma tyłeczek i łapki. Na chwilę obecną nie przywiązuje się do ludzi, poszłaby za każdym. Nad wszystkimi tymi sprawami pracują tymczasowi opiekunowie Kostry i dziewczyna robi postępy.
Kostra w stosunku do ludzie jest łagodna i kontaktowa i mimo wszystko dalej ufna, odnajdzie się w rodzinie z dziećmi. Sunia może spokojnie zamieszkać ze zrównoważonym psem, suczek niestety nie toleruje. Absolutnie nie może zamieszkać z kotem, na której poluje.
Stan zdrowia Kostry jest już dobry suczka została już zachipowana, odrobaczona i zaszczepiona. Do adopcji zostanie wydana wysterylizowana.
Kostra wraca do normalności i liczymy, że pojawi się człowiek, który pokaże jej co to znaczy miłość i bezpieczeństwo.
Nadzieja Amstaffa zastrzega sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej oraz wymaga podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt:
Marta: 607 824 649
najnowsze komentarze