Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Urocza Diana ciągle bezdomna.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Urocza Diana ciągle bezdomna.

psy
w serwisie od:08 11 2013, 14:05
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2003
miasto:Katowice
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Życie 10-letniej Diany w patologicznej rodzinie nigdy nie było usłane różami, złamana nigdy nie leczona łapka, absolutny brak opieki weterynaryjnej, walka o ochłapy z inną suczką. Głód, bicie i poniewierka. Diana po interwencji została umieszczona w schronisku, gdzie nie mogła się tam zupełnie odnaleźć, nie chciała jeść ani wychodzić z budy, trzeba było ją ratować.
Diana to cudowna suczka w typie owczarka ze wszystkimi wspaniałymi cechami, przynależnymi tej rasie. Sunia jest uległa wobec ludzi i łagodna do zwierząt. Jest bardzo socjalna i kontaktowa, świetnie znosi wszelkie zmiany w jej otoczeniu i pozytywnie na nie reaguje. Karna i pojętna uczy się błyskawicznie. Może zamieszkać w domu ze starszymi dziećmi, ale wspaniale sprawdzi się też jako towarzyszka starszej osoby.
Diana zna zasady mieszkania w domu i nie brudzi niestety ma lekki lęk separacyjny, jednak jest to do opanowania przy odpowiedniej postawie przewodnika.
Diana na spacerze to radosna i wesoła psinka, po której w ogóle nie widać, że ma już 10 lat.
Naszym marzeniem jest by suczka poznała co to znaczy normalny, spokojny dom, spacery, ciepły posiłek na czas, własne legowisko z kołderką i uśmiechnięty człowiek całujący pyszczek na dobranoc. Mamy szczerą nadzieję, że taki człowiek się znajdzie. Prosimy o dom dla naszej podopiecznej.
Suczka znajduje się pod opieką Fundacji SOS Bullterrier, która zastrzega sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej oraz wymaga podpisania umowy adopcyjnej.
Kontakt:
Magda: 668 237 124
Kasia: 603 337 363
najnowsze komentarze