Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Urocza Gabrysia szuka domu.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Urocza Gabrysia szuka domu.

psy
w serwisie od:09 05 2013, 13:17
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2011
miasto:Poznań
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Gabrysia to urocza, maksymalnie 2 letnia suczka. Sunia jest bardzo przyjacielska i kontaktowa a do tego niesamowicie wrażliwa. Uwielbia drapanko i chętnie nadstawia boczki i brzuszek. Potrafi być troszkę nachalna w okazywaniu miłości, ale bardzo łatwo nad tym zapanować. W domu zachowuje się bardzo spokojnie i grzecznie. Nie jest szczekliwa, ale nie można odmówić jej czujności. Nauczona czystości, nie niszczy podczas nieobecności właścicieli.
Gabi może spokojnie zamieszkać w domu z małymi dziećmi, w stosunku do których nie jest nachalna ani napastliwa (obecnie mieszka z rocznym szkrabem) a także z psim rezydentem swojego wzrostu, mniejsze wzbudzają w niej niepotrzebne emocje. Nie nadaje się do domu z kotami.
Gabrysia jest bardzo pojętnym psem i błyskawicznie uczy się nowych rzeczy a także przystosowuje do nowych warunków. Wymaga pozytywnego szkolenia
Na spacerach trzeba z nią ćwiczyć chodzenie przy nodze i uczyć nawiązywania kontaktu z przewodnikiem. Gabi jest psem tropiącym i na dworze węszy i szuka. To aktywna suka, która uwielbia bawić się piłeczką i gryzakami. Jestem pewna, ze sprawdzi się w psich sportach, ale będzie też świetnym kompanem do biegania czy jazdy rowerem.
Gabrysia jest zdrowa i nie stwierdziłam u niej żadnych alergii. Może jeść zarówno karmę suchą jak i jedzenie gotowane. Obecnie jest na barfie, na który świetnie reaguje. Zabiegi pielęgnacyjne nie sprawiają jej przyjemności, ale znosi je ze stoickim spokojem. Została przyzwyczajona do kenel klatki, ale uwielbia wyciągnąć się na kanapie koło człowieka, żeby poczuć jego bliskość.
Gabrysia jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Obecnie przebywa w Poznaniu. Zastrzegam sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej oraz wymagam podpisania umowy adopcyjnej.
Kontakt:
Magda: 668 157 162
najnowsze komentarze