Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  »  Uroczy bullek szuka domu.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Uroczy bullek szuka domu.

psy
w serwisie od:24 07 2013, 12:34
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2008
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » Bulterier
płeć:samiec
o zwierzaku:
Muchomorek vel Rico to maksymalnie 5 letni uroczy samiec bullterrier. Psiak jest bardzo przyjacielski i bardzo lubi towarzystwo człowieka tak więc spokojnie może zamieszkać w rodzinie z dziećmi. Zna podstawowe komendy i cały czas uczy się nowych, pozostawiony sam w domu nie niszczy i nie hałasuje. Grzecznie czeka na powrót człowieka, czy na swoim kocyku czy gdzieś na kanapie to już różnie bywa. Muchomorek nie załatwia się w domu, pięknie sygnalizuję potrzebę wyjścia. Podróż czy to samochodem czy środkami komunikacji miejskiej nie stanowi dla niego żadnego problemu. Rico to aktywny psiak i jak każdy bull potrzebuje swojej dziennej dawki ruchu, lubi spacerki, zabawy z piłką czy przeciąganie się sznurem. Na smyczy chodzi naprawdę ładnie, pamięta o równaniu do nogi.
Muchomorem to kochany psiak, który niestety nie przepada za innymi psami oraz kotami musi więc być czworonożnym jedynakiem.
Rico jest zdrowy psem, został odrobaczony i zaszczepiony, jest wykastrowany. Nosek ma smarowany specjalną maścią, gdyż takie otarcia dość często zdarzają się u bulli, które przebywały jakiś czas w schronisku i opierały się w czasie snu noskiem o beton.
Psiak jest pod opieką Fundacji SOS Bullterrier, która zastrzega sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej oraz wymaga podpisania umowy adopcyjnej.
Kontakt:
Kasia: 603 337 363
Iwona: 609 757 920
najnowsze komentarze