Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Zoruś kochany, niewielki, starszy psiak mix terrier SCHRONISKO
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Zoruś kochany, niewielki, starszy psiak mix terrier SCHRONISKO

psy
w serwisie od:17 03 2021, 20:00
właściciel kachul
Metryczka:
urodzony: 2011
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Zoruś to kochany, niewielki ( waga ok. 10- 12 kg) psiak w typie terrierka, który bardzo potrzebuje domu. Psiak trafił do schroniska na początku stycznia 2021 r. Niestety do tej pory nikt się nim zainteresował, a biedactwo BARDZO źle znosi pobyt w schronisku. Bardzo denerwuje się w kojcu, skacze, piszczy, cały czas jest w nerwach.
Wyprowadzony na spacer zmienia się o 180 stopni. Nie może sobie poradzić z zamknięciem i samotnością. To za dużo dla jego małego, terrierkowego serduszka.
Zoruś UWIELBIA ludzi. Jest niesamowicie kontaktowy i pro ludzki. Najchętniej cały czas spędzałby z opiekunami, jednak w schronisku jest to niestety niemożliwe. Zoruś umie chodzić na smyczy, kocha spacery. Uwielbia biegać po ogrodzonym wybiegu i bawić się zabawkami. Kocha piłeczki. Na zdjęciach widać Zorusia na wybiegu, w czasie jego ulubionej czynności - zabawy. Wtedy odżywa. Nie ma śladu po jego nerwowości i smutku.
Zoruś dogaduje się z pieskami. Nigdy nie wykazał agresji. Jest w wieku ok. 10 lat. Wiemy, że ludzie wolą młodsze pieski, jednak błagamy o dom dla Zorusia. Jeszcze wiele lat życia przed nim. Terriery to psy kochające ruch, aktywność, wysiłek zarówno fizyczny, jak i umysłowy. Zoruś może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu. Będzie wiernym towarzyszem spacerów i życia rodzinnego.
To psiątko naprawdę nie radzi sobie za kratą... BARDZO prosimy o szansę dla niego.
Zapraszamy do schroniska - można przyjechać, poznać Zorusia, zabrać go na wybieg, dać mu szansę...
Zoruś przebywa w schronisku w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim. Pomagamy w transporcie do domu na rozsądną odległość, jednak istnieje możliwość dogadania się także na dalszą trasę.
Zoruś jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, zaczipowany.
Bardzo prosimy o przemyślane oferty - dla psa powrót z adopcji to zawsze trauma.
Pamiętajcie! Drzwi naszego schroniska zawsze są otwarte dla osób chcących adoptować zwierzaki. Istnieje możliwość poznania psa, porozmawiania z opiekunami.
Bardzo zależy nam na tym, aby nasze zwierzaki trafiały do odpowiedzialnych i kochających domów. '
Kontakt w sprawie adopcji:
Schronisko Psie Pole 512 318 313
najnowsze komentarze